Хастаханә җитәкчеләре

Баш табиб - Марат Фәнис улы Мөхәмәдиев

8 (8552) 304800

Marat.Muhamadeev@tatar.ru 

 

Медицина мәсьәләләре буенча баш табиб урынбасары - Джумабаев Роман Адамбаевич

 

тел.: 8 (8552) 304893

Roman.Dzhumabaev@tatar.ru

Оештыру-методик эш буенча баш табиб урынбасары -  Людмила Леонидовна Репина

тел.: 8 (8552) 304881

Lyudmila.Repina@tatar.ru

Клиника–эксперт эшләре буенча баш табиб урынбасары–Гареев Ринат Фертович

тел.: 8 (8552) 304891

Rinat.Gareev@tatar.ru 

Баш хирург – Рәмис Әнвәр улы Якубов

тел.: 8 (8552) 304850

Ramis.Yakubov@tatar.ru 

Икътисад  мәсьәләләре буенча баш табиб урынбасары - Лилия Адгат кызы Нурмиева

тел.: 8 (8552) 304817

Liliya.Nurmyeva@tatar.ru 

Баш хисапчы – Зилә Салихҗан кызы Галимҗанова

тел.: 8 (8552) 304865

Zilya.Galimzyanova@tatar.ru

Кадрлар буенча баш табиб урынбасары  - Фәридә Фавзельҗан кызы Краснова

тел.: 8 (8552) 304872

Farida.Krasnova@tatar.ru

Эпидемиология бүлеге мөдире - Марина Анатольевна Ходакова

тел.: 8 (8552) 304885

Marina.Hodakova@tatar.ru

Баш шәфкать туташы – Караулова Евгения Олеговна

тел.: 8 (8552) 304892

Evgeniya.Karaulova@tatar.ru

Техника буенча баш табиб урынбасары - Дамир Фәрид улы Мөбәрәкшин

тел.: 8 (8552) 304890

Damir.Mubarakshin@tatar.ru

 

 

 

 

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә:
Creative Commons Attribution 4.0 International
Яндекс цитирования